1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Instagram reactivate

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Cyb3R-Gh0sT/, 4 Prill 2021.

 1. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  337
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prsh cuna,

  kam mbyllur per ca kohe insta personal po ta dua ta hap perseri po nuk i mbaj mend kodin, i bej reset me facebook me email me nr telefoni, vjen kodi me sms po kur shkruaj passwordin e ri del user not found ose an error occurred. E njejta gje nga app dhe browser dhe nga pc .

  Nese dikush ka ndonje sugjerim mund te bej reply
   
  erjoni1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...