1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Instagram promotion

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Aldi1234, 10 Shkurt 2020.

Tags:
 1. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje doja tju pyesja sa kushton promovimi ne instagram .si funksionon psh esht ditor javor ?flm
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Buxhetin e vendos ti ku minimum eshte 1 $ dita dhe 24 h minimum kohor
   
 3. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. Daniel@!

  [email protected]! Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje. Doja te dija si funksionon algoritmi me i mire ne insta promotes . Si mund te ndjek nje stategji sa me efikase .

  Faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...