1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Instagram me shqiptar dhe te huaj

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga NANO, 14 Shtator 2019.

 1. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  451
  Pëlqimet:
  162
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje antarë ,
  blej instagram me shqiptar 10k-20k
  Ose instagram me t huj 10k-20k
  Cmimet ose ktu ose dm !
  Cdo t mire !
   
 2. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Te kam shenu ne DM kan instagram me fansa te huaj 30 dhe 35k
   
  NANO pëlqen postimin.
 3. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  DarKr0x pëlqen postimin.
 4. bujar-arian

  bujar-arian Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  a ka naj instagram ne shit
   
 5. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  un kam instagram quote account, mbi 45k+, shum lir, dhe shum aktive, fansa te huaj
   
 6. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje! Ma dergo username dhe cmimin?
   
 7. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  instagrama usa prej 60k deri 350k
  instagram shqip 20k
  faqe all premium 58k green adbreak
   

Shpërndaje faqen

Loading...