1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Instagram me 53.200 Followers

Tema tek 'Shitje' e hapur nga notime4u, 27 Qershor 2020.

 1. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Çmimi:

  500
  Shes Instagram që e kam përdorur dhe rritur duke përdorur vetëm hashtags, disa postime kan marrë më shumë se 43.000 likes, dhe 24.000 saves, ështe faqe shum aktive, por se fundmi nuk kam postuar, jam mërzitur dhe dua ta shes atë.

  KUSHT: Nëse e blen faqen nuk duhet ta përdoresh për cka e kam perdorur un, si psh un kam postuar thënje (quotes), por ti duhet ta përdoresh si personal akount ose për biznezin tënd.

  Çmimi: 500 Euro (Mundet dhe diskutime)

  Top Locations
  India 15%
  United States 11%

  Age Range (69% Women - 31% Men)
  13-17 13%
  18-24 54%
  25-34 22%
  35-44 5%
  45-54 2%
  55-64 Less than 1%
  65+ Less than 1%


  Nese jeni të interesuar, ose vetëm te bisedoni, më shkruani privat.
  Poashtu ju dërgoj më shum foto të faqes dhe analitikat e faqes, dhe vërtetesin e ndjekësve 100% reale.
   
  Reaven pëlqen postimin.
 2. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Qmimi fundit
   
  Reaven pëlqen postimin.
 3. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  krejt mir por kushti sm pelqen
  kti i bjen me shit veturen edhe mi thon blersit me kusht e ki
  sguxon me ja ndru fellgat edhe sguxon me lon pa la :p
   
  Reaven, EliMiNiMi, H!TM3N. dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 4. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  890
  Pëlqimet:
  221
  Pikë nga trofetë:
  78
  edhe per 100 euro nuk do ja blija, kusht koti
   
  Reaven pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...