1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Instagram me 175K??

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga LuLe1, 27 Qershor 2020.

 1. LuLe1

  LuLe1 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje ka mundesi dikush t’me tregoj sa eshte cmimi i blerjes se nje account instagrami me 175K?
  (followers jane shqiptar dhe te huaj)
  E kam nje te tille per momentin dhe deshiroj ta shes.
  Faleminderit.
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  73
  nuk varet aspak nga numri i followersave por nga engagement nga liket qe merr neper postime dhe nga cili shtet i ke ato
  P.s nese do me e shit ne kete forum duhet te plotesosh kushtet qe i ke tek Tema Shitje Blerje
   
  Poshnjari dhe LuLe1 pëlqejnë postimin.
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,802
  Pëlqimet:
  225
  Pikë nga trofetë:
  83
  Mbi 1000 euro
   
 4. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  28
  10k euro?
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,802
  Pëlqimet:
  225
  Pikë nga trofetë:
  83
  1.000 euro
   
  bthaci pëlqen postimin.
 6. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  28
  Se paskam pa mire sorry
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...