1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Instagram Mass Story View

Tema tek 'Programim' e hapur nga InstaBot, 23 Janar 2020.

Tags:
  1. InstaBot

InstaBot Anëtar Fillestar

Postimet:
    71
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    18
    Prsh te tgjithve, nese nuk keni hasur te lexoni per botin me te fundit qe eshte krijuar muajit e fundit te cilin e quajne Mass Story View, ne fillim thuhet se eshte krijuar nga ruset pastaj nga te tjeret dhe eshte perdorur per te rritur followersat, reach e faqes por edhe per marketing. Instagram gjithmone ka bllokuar personat te cilet bejne spam, por te shikosh nje story te nje personi nuk quhet spam prandaj me kte bot sipas disa artikujve thuhet qe mund te shikohen deri ne 1 milion story ne dite. Une para disa muajsh, me sakte pak jave pasi lexova artikullin u futa ta beja edhe une kte bot sepse mu duk interesant , dhe e perfundova ne me pak se 3 dite, une ne ate kohe e perdora per ig tim personal dhe nuk esht se arrita gje me te sepse nuk kisha foto ne ate ig dhe nuk esht se njerezve ju interesoja te me benin follow, para pak javesh nje shoku im me tha qe kishte nje faqe ne ig, me foto femre dhe emer femre(te huaj). Dhe mua me shkoi ne mendje pse mos te perdor botin qe kam krijuar me perpara per te rritur kte faqe, boti nuk punoi sepse update te reja kishin ndodhur ne instagram dhe u detyrova ta ribeja. Rezultatet e ktij boti jane shume te mira, ka artitur reach mbi 80.000 dhe cdo dite e shohin profilin mbi 5.000 veta gjithashtu disa bej like, tbejn follow plus shohin storin tend nese ke postuar.

Nuk e di nese ne shqiperi po e perdor kush kte bot, ngaqe ofrohet edhe online, por nese jeni te interesuar ta bleni kte bot nga une me shkruani dhe do keni shum sukses ne rritjen e faqeve dhe influencimin e njerezve.

Gjith t'mirat !

Mr.Robot dhe wolf_mc12 pëlqejnë postimin.
  2. immortal.boy

immortal.boy Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,732
    Pëlqimet:
    305
    Pikë nga trofetë:
    213
    Pershendetje Bot.
    S'pari view fake nuk i interesojn asnjerit besoj, realizimi qe njerez real ta shikojn X story me duket e pamundur.

Te lutem na shpjego me qarte jan view fake, apo view real?
    A mund t perzgjidhen view nga X shtet?

3. InstaBot

Postimet:
    71
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    18
    Prsh, nuk e paske kuptuar shkrimin siper me duket, x person shikon mijra story te userave random ne instagram, dhe kto usera shikojne qe dikush qe nuk e ka follow i ka shikuar storyn dhe behen kurioz dhe shkojne vizitojme profilin e x person...

4. immortal.boy

Postimet:
    1,732
    Pëlqimet:
    305
    Pikë nga trofetë:
    213
    Me dukesh jo bindes sepse instagrami ska se si tju shfaqi Storyn qe duam ne , njerzve qe se kan follow, as me API nuk realizohet me kjo gjë sepse kohet e fundit instagrami e ka mbyllur kete gje!

Jam shume kurioz per tna shpjeguar me detaje,

5. InstaBot

Postimet:
    71
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    18
    Ti nuk po e kupton, ata nuk do shohin storyn tim, un do shoh storyn e shum njerezve dhe tek story i tyre do ju dal emri im ato do hyjne te kontrollojne profilin tim nga kurioziteti.
    Nese nuk e kupton kte un sdi ca me tshpjegu me

DailyTeCh, immortal.boy dhe wolf_mc12 pëlqejnë postimin.
  6. immortal.boy

Postimet:
    1,732
    Pëlqimet:
    305
    Pikë nga trofetë:
    213
    Je teper i qartë tani!

7. tonkeri

tonkeri Anëtar Aktiv

Postimet:
    146
    Pëlqimet:
    25
    Pikë nga trofetë:
    38
    A ben cmimin e bot-it?

8. DailyTeCh

DailyTeCh Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,808
    Pëlqimet:
    230
    Pikë nga trofetë:
    83
    Sa kushton kjo

9. Mr.Robot

Mr.Robot Anëtar Fillestar

Postimet:
    62
    Pëlqimet:
    14
    Pikë nga trofetë:
    8
    Interesante.

10. InstaBot

Postimet:
    71
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    18
    Shume.

11. pumma

pumma Anëtar i Njohur

Postimet:
    581
    Pëlqimet:
    44
    Pikë nga trofetë:
    58
    dhe mbas 7 dite merr nje BAN nga Instagram :)

12. InstaBot

Postimet:
    71
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    18
    Ban per cfar ? Qe shikon story ? Haha. Kur ta provosh kte bot, pastaj fol :) .

13. Universal

Universal Anëtar Aktiv

Postimet:
    324
    Pëlqimet:
    111
    Pikë nga trofetë:
    53
    jam kureshtar si nuk i ke bere nje video ne menyren si e rrit reach e followers pa nare ban nga instagrami..

14. tupac.al

tupac.al Anëtar Aktiv

Postimet:
    283
    Pëlqimet:
    261
    Pikë nga trofetë:
    73
    Mesa di une siguria per keto "trick" sa vjen e rritet. Nisur nga kjo ti e ke bere botin para 1 muaj ose 2

Ketu : https://www.blackhatworld.com/seo/anyone-instagram-mass-story-viewing.1136381/
    Raportojne se ig ua ka bllokuar llogarite (banned/blocked permanent) duke perdor kete teknike (para 8-9 muajsh dhe me shume).

Ndonje pergjigje? Jo se mua me intereson por sa per debat meqe e reklamo si te sigurte.

15. InstaBot

Postimet:
    71
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    18
    Pergjigja ime esht se po i perdor ne 2 accounte dhe akoma nuk me esht bllokuar apo te marr ndonje paralajmrim, kush eshte ekspert inetagrami dhe esht marr me bote me perpara e kupton se ka ndryshim midis nje llogarie te sapo hapur dhe nje llogarie qe kq muaj ose vite qe esht hapur :) , nuk po them qe esht e sigurt se nuk kam ne dore algoritmin e Ig por per aq kohe sa e kap perdorur jam i kenaqur

Shpërndaje faqen

Loading...