1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Instagram huaj 46.3k

Tema tek 'Shitje' e hapur nga tonkeri, 25 Shtator 2019.

 1. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Çmimi:

  250
  Shes instagram me fansa te huaj 46.3k followers
  shtohen qdo dite mbi 1000 followers, eshte shume aktive fansat jane: 13% Brazil, 6% Usa, 5% India, 3% Meksike
   
 2. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tema mund te mbyllet eshte shit channeli flm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...