1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Instagram Autoplay Video ne Wordpress

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga 01kujtimi01, 13 Gusht 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje djem, a dini najkush kod HTML mi vendos videot e Instagramit me Autoplay ne Wordpress? Flm :D
   
 2. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tema mundet mu mbyll, e zgjedha problemin.
   
 3. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nese e ke nje problem dhe e zgjidh ate pa ndihmen e ndokujt, eshte mire ta postosh zgjidhjen e tij, ndoshta edhe ndokush tjeter e ka te njejtin problem/kerkes, sidoqofte nuk eshte obligative.
   
  01kujtimi01 pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...