1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Instagram algoritem

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga [email protected]!, 12 Maj 2020.

 1. Daniel@!

  [email protected]! Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Uroj te jeni mire te gjithe !

  Si mund te menaxhoj sa me mire faqen e IG duke kuptuar algoritmat dhe ecurin e optimizimit maksimal ne kohe sa me te shkurter , qoft me sponsorizime !?
   
  bthaci pëlqen postimin.
 2. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Posto mbi 30+ postime ne dite me kualitet te mire. Perdor hashtags ne cdo postim qe ti hedh sepse ato te sjellin vizitor ne faqen tend dhe ndoshta te bejn dhe follow. Koha me e mir per postime eshte ne oren 5-6 te pasdites, sepse ne ate ore kthehen nga puna, edhe kan me shume kohe per te ndejtur ne instagram. Gjithashtu edhe ora 9-10 aty luhet super trafik, sepse te gjith njerzit kan mbaruar pune dhe shumica e tyre rrin ne instagram.

  Se dhe un kam 2 dit qe kam filluar te merrem me faqe ne insta, edhe po hec mir edhe pse spo mvijn shum followers. Vetem ki durim Peace out.
  https://instagram.com/xhesika_fashion
   

Shpërndaje faqen

Loading...