1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Instagram account a ka najkush me shit?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jetliri1112, 13 Prill 2018.

 1. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mfalni qe ju kerkova per facebook page,po ni shok ish tu kerku instagram account me shum followersa,e jo fanpage?
  Kush ka instagram account me foliwersa tregomni qmimet?
   
 2. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  nese je ende i interesuar per instagrame me shum followers at here me shkruj ne pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...