1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

instagram a mundem te me fitosh para

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga agron, 20 Shkurt 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. agron

  agron Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  une kam disa instagram te cilet i kam hack por a mund ndokush te me ndihmoj
  a ka ndonje mundesi te fitosh para permes instagram
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,058
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  sa kan followers ?
   
 3. agron

  agron Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  kan 20k
   
 4. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Mnyr me reklama a kshtu ska,amo munesh me fitu mi shit , mi ndrru me najsen , apo ka edhe shum tinteresum per promovime , kur ti jau reklamon produktet , gjithashtu shiko pm do te shkruj diqka rreth ksaj teme.
   
 5. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema Mbyllet.
  Lexo rregulloren perndryshe kjo eshte vrejtja e fundit.
   
  Albcrypto pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...