1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Instagram 5k-20k ska rendesi

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga AVM Digital, 7 Prill 2020.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  470
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  53
  Blej Insta 5K -20K kush ka per te shit te me kontaktoje
   
 2. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tkom shkru
   
 3. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  470
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  53
  Falenderoj antarin @shqipbook qe ka treguar qe parja nuk eshte asgje mbi te gjitha eshte respekti dhe ndihma qe i japim njeri tjt.
  Ai sot sapo me dha nje instagram dhe kurgjo parja nuk i drodhi synin per te ma dhon. Deklarat kush din me kthy facebook disable krejt faqet qe kam dhe disa grupe jane pak te vogla 2-3k le ti mbaj. Mos ikin dem
   
  phoenix dhe shqipbook pëlqejnë postimin.
 4. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Un kam insta 10k akiteit super te larte
   
 5. Alti

  Alti Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  ma dergo cmimin nese e ke per shitje
   
 6. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  jam i interesuar te blej instagram ?
   
 7. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  470
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  53
  @Beniidrizi Keshill nga ana ime! me mir prit qe te blesh naj insta nga forumi jo nga grupet e tjera qe jane ne FB apo Telegram se do e kesh shpenzim te kote. Do te shkruaj dikush ketu qe mund te ket instagram
   
  Beniidrizi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...