1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes instagram 54.3K

Tema tek 'Shitje' e hapur nga FitimKurteshi, 1 Qershor 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
 2. Rimi Allmuça

  Rimi Allmuça Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  48% i ke usa vlla amo cilesoje mir qe 100% jane ne gjuhen angleze
   
  FitimKurteshi pëlqen postimin.
 3. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
 4. VerifiedUsers Overlay
  FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  Npm e kom cek
   
 5. dA3m0n

  dA3m0n Anëtar

  Postimet:
  45
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  Neqoftese nuk e ke shit akoma. Ma co cmimin ne pm
   
 6. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qoma qmimin ne pm i nderuar.
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  Last edited: 25 Tetor 2018
 8. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  a bon qmimin vlla
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  Npm ta kom dergu....

  Npm ta kom dergu....

  Npm ta kom dergu qmimin...

  Npm e ki qmimin...
   
 10. mirsadbekiri1993

  mirsadbekiri1993 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 11. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Sa shitet
   
 12. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ma qon cmimin te lutem
   

Shpërndaje faqen

Loading...