1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Instagram 50k Follows Top USA

Tema tek 'Shitje' e hapur nga DailyTeCh, 10 Maj 2020.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,862
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  103
  Çmimi:

  Cmimi i negocijueshem
  Shes Instagram 50k Follows Top USA, ne foto merr 3k e me shum reagime, e shes se nuk di te perdor, kategoria eshte tv series aktor amerikan.

  Bej edhe ndrrim me ndonje fan page top usa.
   
 2. masss

  masss Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a munesh me ma dergu ne privat linkun per insta
   
 3. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  A bon me e ndrru me nje 30k shqip 70% femra
   
 4. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ndrron fb 13.6k followers me ate instan tend?
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,862
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  103
  Si mendon me ndrru 13k me 54k follows
   
 6. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  E kisha me ket tjetrin.
   

Shpërndaje faqen

Loading...