1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Instagram 42k huaj

Tema tek 'Shitje' e hapur nga tonkeri, 23 Tetor 2019.

 1. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  120
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  Çmimi:

  200€
  Pershedetje, shes Instagram channel me 42k followers shtohen rreth 400Followers cdo dite, i vjeter 1 vjet me email origjinal, e kam rrit un nga 0, top fans Brazil pastaj US
  Ose ndrroj me ndonje Ig shqip ben edhe me më pak followers se i imi pasi kom hap nje dyqan online per treg shqip, flm.
  @vindiesel.fans1 200€
   
 2. masss

  masss Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  vellau dergoma ne pm insta faqen ta shikoj nihere
   
 3. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  A mund te ma dergosh ne pm?
   
 4. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  120
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  ju kam dergu faqen edhe ne pm eshte kjo
  @vindiesel.fans1 tani ka 46.5k
   

Shpërndaje faqen

Loading...