1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Instagram 32k followers shqiptar

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Slumerican, 13 Qershor 2021.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  38
  Çmimi:

  350
  Instagrami i ka ra aktiviteti per arsyje se nuk po kom kohe me punu me to.
  Cmimi 350 euro
  Per insights kontakto ne PM.
   
 2. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  38
  Instagrami eshte shite. Stafi mundet me mbyll temen.
  Instagrami eshte shite jasht ITshqip forumit.

  Faleminderit.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...