1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Instagram 30k shqip 70% femra

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Aleks.007, 5 Qershor 2020.

Tags:
 1. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje
  Sa mund te shitet nje instagram 30 k shqip 70% femra
  Faleminderit
   
  ALLES BABAAA pëlqen postimin.
 2. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Max 500€
   
 3. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per 400€ e shes qe tani vlla
   
 4. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  un ta blej ma dergo user PM dhe flasim
   
 5. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa mund ta blesh vlla.
  Eshte shume aktiv
   

Shpërndaje faqen

Loading...