1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Instagram 10.300 followers Kosovar

Tema tek 'Shitje' e hapur nga pumma, 31 Gusht 2019.

 1. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  572
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje shes nje instagram 10.300 followers ne dite shtohen afro 300 follower,

  eshte ideal per shop online pasi ka statistika teper te mira

  dergoni qmimet e juaja ne inbox !!

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. geraldhost

  geraldhost Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  cmimi ne pm te lutem
   
 3. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  572
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  qmimi ka ndryshu sepse faqja eshte rrit

  ~ 12.740 followers
   
 4. geraldhost

  geraldhost Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  shkruaj sa eshte cmimi ne pm
   
 5. Citio2

  Citio2 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pm link dhe qmimin
   

Shpërndaje faqen

Loading...