1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Insta shqip 10k

Tema tek 'Shitje' e hapur nga abracadabra, 17 Shkurt 2020.

 1. abracadabra

  abracadabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Çmimi:

  50€
  Shes insta shqip rreth 10k ndjekes, shume aktive, dm per detaje
   
  beni22 dhe Erald_1 pëlqejnë postimin.
 2. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  me dergo pm user dhe insight
   
 3. Erald_1

  Erald_1 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje! A mund te me japesh me shum informacione ne DM rreth profilit te instagramit?
   
 4. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese nuk e ke shit a ka mundesi me ma dergu ne Pm linkun flm
   
 5. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  A e ke shit akoma ?
   
 6. beni22

  beni22 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a e keni akoma ket faqen
   
 7. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  43
  Jam i interesuar për një faqe Instagram me 5000 deri në 10000 ndjekësa dhe unë për një shokun tim. Faqja të jetë me ndjekësa shqiptarë, të paktën shumica.
  Të më çojë dikush çmimin me mesazh privat.
   
  Last edited: 6 Maj 2020
 8. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  ma se pe she top chanel :v :v
   
 9. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  A je i interesuar akoma per Instagram vlla
   
 10. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  43
  Sa keq që nuk shkruajte më parë. E gjeti shitësin ai shoku im, është blerë faqja. Faleminderit gjithsesi.
   
  Aleks.007 pëlqen postimin.
 11. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  nese seke shit kalo dm
   
 12. Fisnik15i

  Fisnik15i Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese ka dikush Insta deri ne 10k followers sidomos per shitje produkteve ju lutem me shkruani sepse jam i interesuar.
   
 13. abracadabra

  abracadabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  10k 50 euro shqip
  pagesa paypal
   

Shpërndaje faqen

Loading...