1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Iniciative per bashkepunim...

Tema tek 'C# // C++ // VisualBasic' e hapur nga Papillon, 31 Korrik 2018.

Tags:
 1. Papillon

  Papillon Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje,
  Jam ne dijeni se ne Kosove ekzistojne shume kompani qe mirren me zhvillimin e software-it, mirpo kjo nuk do te thote
  se numri i tyre nuk duhet te zgjerohet.
  Permes ketij forumi kerkoj bashkepunetore per themelimin e nje kompanie te re per zhvillim te software-it.
  Se si do te funksionoi kompania ne fjale nuk e kam fare idene, por me rendesi eshte qe te fillojme nje iniciative te themelimit te saje e me vone shofim se si do te zhvillohen gjerat.
  Sa per informate jetoj dhe punoi ne sektorin e zhvillimit te software-it ne nje shtet te EU zones, deri tash nuk kam qene shum i interesuar per kesi lloj iniciative.
  Tash e tutje do te angazhohem me teper ne themelimin e nje kompanie dhe gjetjen e klienteve ne EU zone (edhe pse kjo nuk eshte fare e lehte)
  Asnje pune nuk munde te behet vetem, besoj se me bashkimin e forcave shum gjera munden me u arrite.
  Cdo sugjerim dhe ide eshte e mirepritur.
  Faleminderit!
   
  Taboo, RexhepS dhe boom3rang pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...