1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Informate rreth Driver-ave

Tema tek 'Drivera' e hapur nga Fannol Gashi, 21 Janar 2010.

 1. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,933
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  68
  Po e lexova dha ta riktheva pergjigjjen...
   
 2. tonix

  tonix Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  mund te me ndimoni per draiver audio per compiter AMD athlon xp procesor 1800+
   
 3. rudian86

  rudian86 Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  cfare tipi bordi ke?
   
 4. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,242
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  183
  - driver finder osht ma i miri per driverat ske nevoj me instalu ket driver vetem klikon n`driver finder edhe tu hapet qato kryesoret qe duhet mi instalu i merr qaty ku po lexon driver edhe i instalon pa pik problemi ja si osht driver finderi shiko ne foto <a class="postlink" href="http://tinypic.com/r/os7iit/6" onclick="window.open(this.href);return false;">http://tinypic.com/r/os7iit/6</a> ajde met mira ishalla ju kom ndihmu sa do pak.
   
 5. miri1

  miri1 Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  .pershendetje gjitheve kom formatizu pc po tash ekrani i pc nuk po me smadhohet a mundeni mem ndihmu e kom pc Packard bell.
  flm per kohen qe ndani me neve .
   
 6. bahrudin

  bahrudin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Falemindert :D
   
 7. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faliminderit shume per informaten.
   
  high 4 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...