1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

info24al.com Lajmet me te reja do ti gjeni ne kete faqe

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Roxhers, 8 Mars 2020.

 1. Roxhers

  Roxhers Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  INFO24AL.COM Lajmet me te reja do ti gjeni ne kete faqe
   
 2. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  E ke reklamu webin ne vend te gabum :eek:
   
 3. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Do t' tregoj une nje domain shum me te mir qe ta marresh?
   
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  73
  bravo vlla super desing te sugjeroj te shikosh titullin ne fillim se nuk ka shum contrast mezor duket,

  mos je gje admin ti qe vendos per te tjeret, ky esht mentaliteti i shqiptareve vtm me ja fut njeri tjetrin ca tu be ty qe reklamoi ai webin ktu???
   
  Sytrim Berisha pëlqen postimin.
 5. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk e kuptoj pse komenton kur nuk kupton? une nuk i thash mos reklamo i thash ke reklamu ne vendin e gabum qe i bjen edhe pse e ka vendos linkun nuk e ka mshef lexoj rregullat pak gjithashtu sa per mu ishalla miljoner e shoh kurrfar inati skom me ta as me kerkon tjeter. 11. Lidhjet ( links ) duhet patjetër të futen ne code përndryshe mund të fshihet I gjithë postimi juaj nga stafi.
   
 6. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  78
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  18
  Urime per Portalin mirpo kit pjesen e Hederit me mbi shkrimin FAQJA KRYESORE po ta kishe zvogluar do te rrin me mir se shum hapsir ka zan pa arsyje ! SUKSESE...
   
 7. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shume mire e paske punu, shto edhe kategorin per "FUNNY" besoj se merr me shume aktivitet. Suksese
   

Shpërndaje faqen

Loading...