1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Info rreth Wireless dhe konfigurimi i WirelessAccessPoint-it

Tema tek 'Mësimet e Përzgjedhura' e hapur nga Fannol Gashi, 28 Janar 2011.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  792
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  FG me fal se me heret nuk e kam dit qe nuk ban ktu me shkru ktu per ksi sene
   
 2. Erleta

  Erleta Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nuk me hapen images, vetem mesazhi ''click and discover imageshack'', si te veproj?! flm.
   
 3. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  jane fshire imazhet ju lutem uploadoni perseri..!?
   
 4. xenii7

  xenii7 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pa kabell lan si muj me i lidh disa routera ne nje shtepi dmth nje per kat
   

Shpërndaje faqen

Loading...