1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Info mbi domainet tek albahost.net

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 19 Prill 2022.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193
  Prsh

  Te gjithe ata qe kan pas domaine te regjistruara tek albahost.net - Kontaktoni tek https://members.iregister.al/submitticket.php dhe ata do tju transferojn ne llogari te iregister.al, pasi qe domainet ishin te regjistruara atje dhe albahost.net kishte qene reseller.

  Qdo te mire
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ore po cfare ndodhi me keta Cunat?
   

Shpërndaje faqen

Loading...