1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Info.... Btc ......

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga Klodi_al, 21 Korrik 2021.

 1. Klodi_al

  Klodi_al Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Persh ku mund ti konvertoj fitimet e Btc ne nje monedh tj dmth dua ta kthej btc ne nje monedh tjeter .
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Besoj se kete e ofron cdo wallet per bitcoin. Nese nuk e gjen dot do te sugjeroja coinbase
   
  Klodi_al pëlqen postimin.
 3. Yllka

  Yllka Anëtar Aktiv

  Postimet:
  111
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nga Shqiperia/Kosova zakonisht perdorin Binance ose Cex.io pasi ben edhe blerje me karte banke Shqiptare.
  Une i perdor te dyja psh, me shume binance.
  Cex.io po pres te keijoj dicka per te shitur qe ta testoj vet qe leket te kalojne direkt ne llogari te bankes.
   
  Klodi_al pëlqen postimin.
 4. Klodi_al

  Klodi_al Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Flm
   
 5. cospa

  cospa Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  po ti o vdha provo te kerkosh ne gugll per expresscrypto.io mase ku dihet te ben pune
   
 6. manutd

  manutd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  para se ta besh kete nese mendon ti depozitosh ne banke, vizito ATK dhe merr informacion rreth pageses per taksa pasiqe me vone mund te kesh problem me shtetin.

  Cdo te mire.
   

Shpërndaje faqen

Loading...