1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Infected Kingdom - Google Play Store

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga rilind_n, 11 Qershor 2017.

 1. rilind_n

  rilind_n Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje te gjithve.

  Para disa koheve kam kriju nje loje e cila ishte vetem ne gjuhen shqipe dhe kam marr disa sugjerime te ndryshme per ndryshime.

  Perderisa lojen desha qe ta bej internacionale, fillova me nje projekt te ri nga fillimi dhe perfundova me nje punim shum me te mire nga i cili me te vertet jam me i kenaqur.
  Loja quhet Infected Kingdom.

  Rregullat jan te thjeshta, te krijosh distance sa me te madhe dhe te mundohesh mi mujt shoket dhe shoqet.
  Mund te fitosh medalje te ndryshme .
  Mund te blesh PowerUps dhe te fillosh lojen me avantazh.
  Lojes mund te ja nderrosh 6 gjuhe te ndryshme. ( ne te ardhmen do te shtohen gjuhe edhe me shume )

  Si gjithmone, sugjerimet e reja jan te mireseardhura, dhe nese ju pelqen loja do te me behej qejfi sikur ta shperndanit.

  Lojen mund ta gjeni ne Google Play Sotre ( Infected Kingdom )

  Ose

  [​IMG] Me kete QR Code

  Ose https://play.google.com/store/apps/details?id=com.RilindSoft.InfectedKingdom


  Ju Faleminderit
   
  YoutuberCrazy dhe phoenix pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...