1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Implementimi i Proxy

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga uniku, 12 Janar 2018.

 1. uniku

  uniku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  Përshëndetjeje,

  Kohet e fundit kemi publikuar një aplikacion online dhe realisht e përdorin vetëm personat te cilët kanë marrëdhënie pune me kompanin tone te cilët janë te pajisur me username dhe password.
  Aplikacioni është i rendesishem për kompanin.
  Doja te dija është e nevojshme te implementojë një proxy server apo jo?

  Faleminderit.
   
 2. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  403
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Cfare aplikacioni po flisni :? :)
   
 3. uniku

  uniku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  Aplikacion i cili ka te implementuar nje data base dhe kryesisht nepermjet aksesit ne internet perdoret vetem per shitje,
   

Shpërndaje faqen

Loading...