1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje IMEI Samguns Galaxy

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga OmeRfrom02, 10 Janar 2018.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e ITShqip.
  deshta me dit a din najkush me gjet IMEI e samsung galaxy tel mka hup edhe letrat se di ku i kam e spo muj e xhaj imei me lajmru n polici FLM!
   
 2. alteo

  alteo Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  nuk ke mundesi me e gjet imein vetem nese kontakton me dyqanin ku e ke bler telefonin ata kan nje kopje te imei qe bejn regjistrimin e telefonit
   
  OmeRfrom02 pëlqen postimin.
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Bej denoncim ne polici ne baze te kartes Sim qe ke aty dhe besoj se ke kry pune ska ma nevoje per imei.
   
  OmeRfrom02 pëlqen postimin.
 4. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  a nuk te shkrun aty kur te hjek baterin e ki aty IMEI
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
 6. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  i ka humbur celulari nuk e ka me :p
   
 7. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nese din imei te telefonit a mund ta gjeje dot policia ?
   
 8. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  Camelphon eshte nje apk e downlodon edhe ja ban generate edhe e ristarton e nal ti krejt ja hjek baterin edhe e shtin e besoj qe ka me te ba
   
 9. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  qysh me ja ba install kur ma kan vjedh tel?
   
  Rafet Maxhuni pëlqen postimin.
 10. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  aha te pasna keqkuptu krejt po ti mendova qe te ka hup imei
   
 11. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Gje e pamundur nese ke ndonje serial number ose ndonje leter tjeter po.

  Pa pas letra nuk ke si me e gjet kot po kerkon.

  Me vjen keq qe ta kane vjedhur dhe blefsh nje ma te mire.
   
 12. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  dhimbje eshte po e ban tjetrin ishalla e ki shneten
   

Shpërndaje faqen

Loading...