1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje IMAP apo POP3 i webfaqes

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Rafet Maxhuni, 16 Maj 2023.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  Si e ka website i qeveris mail.rks-gov.net a mund e din kush si e ka pop3 apo IMAP qe me hap accountin ne aplikacion e jo ne web faqe
   

Shpërndaje faqen

Loading...