1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë imac vetem u ristatru edhe mo nuk starton

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 1 Korrik 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Qka munet me pas imac si ishte duke punu u ristartu tash vetem ndezet e bon loadin prap ristatrohet a u djeg hdd apo qka , dhe pytje ime osht qysh mi kthy fajllat qka jon kon aty nese e boj erase dhe install new .
  faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...