1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ikona Fantastike

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Jusi, 10 Nëntor 2012.

 1. Jusi

  Jusi Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  6
  Kjo eshte me te vertet diçka shume interesante... Te kesh drejtuesit e kompanive me te medha si ikona nuk eshte edhe aq ''normale''... Sipas mendimit tim jane te punuara mjaft mire dhe bukur. Po jua le juve te gjykoni vet edhe t'i shkarkoni keto Ikona. Shpresoj qe t'ju pelqejne.

  Linku per Shkarkim

  Code:
  http://www.mediafire.com/?mfb5baaldh03axo
  [​IMG]

  Have Fun
   
 2. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  diqka e bukur thnx
   
 3. ePro Creative

  ePro Creative Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  mpelqej :p e bukur fantastike suksese
   

Shpërndaje faqen

Loading...