1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Iidhje me facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 7 Shkurt 2019.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  143
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershensetje grupi

  Deshta me dit si te fitojm lek me ane te facebook-ut
  E kam pa nje foto te faqes @odaj.odaj
  Qe fiton lek
  Foton e kam po sdi si ta drg ktu
  Kush do rreth kesaj me shum te me sqaroj mundsisht ose qe ka ndonje video
  Rrespekt gjithve
   
 2. Valonsen

  Valonsen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  marketingsvip ne Instagram shenom baim diqka
   
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  28
  ka shum menyra me fitu lek si psh :adbreak , instant articles
   

Shpërndaje faqen

Loading...