1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Ide investimi online

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DarKr0x, 8 Korrik 2017.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nje qe e bleva kerkova refund.
  Reviews i kishte te mira por kursi ishte super kot.
  Ma ben refund direkt.
   
 2. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Me siguri ka qene indian :p

  Fillo me ndonje kurs rreth VOIP ndoshta mund te hyne ne pune.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Anglez dhe me acaroi me theksin dhe perseritjen e fjalve 100 here.
  Flm per sygjerimin :)
   
 4. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  cilet bleve?
  mund ti nxjeresh titujt ketu qe ti shmangim, mua me pelqen brad hussey eshte kanadez dhe top seller
   
  DarKr0x dhe Pleurat pëlqejnë postimin.
 5. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Brad Hussey eshte perfekt,te preferoj me marr cdo kurs qe ai ofron.Personalisht hapat e pare i kam marr nga Brad si dhe ofron shume tools dhe oferta permes subscribe qe ai ka.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  https://www.udemy.com/maximumfbpagelikes/
  Do i shikoj njeher kurset e Bradit.
   
 7. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
 8. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ja kisha taksur udemys 2 kurse :p
  Meqe ishte dita e fundit e uljeve sot nuk doja te pendohesha qe nuk perfitova, bleva 2 kurse te Brad Hussey meqe ma sygjerove dhe ti dhe @Pleurat
  Saktesisht bleva Ultimate Web Designer & Developer Course: Build 23 Projects! dhe Bootstrap Basics: Program Responsive Websites gjithashtu u futa falas tek kurset Practical PHP: Master the Basics and Code Dynamic Websites dhe Bootstrap 4 Quick Start: Code Modern Responsive Websites.
  Do filloj me kursin e pare qe bleva pastaj Bootstrap Basic dhe me pas Bootstrap 4 dhe PHP.

  Flm per sygjerimet.
   
  Pleurat pëlqen postimin.
 9. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Disa nga Kuset e Brad Hussey kam , kush eshte i interesuar te me kontaktoj ja u japi free, kam edhe shume kurse tjera me qindra ,
  Ultimate Web Designer & Developer Course: Build 23 Projects! kam edhe kete kurs ...
   
 10. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Deshta edhe me ju pyet qe nese perfundon nje kurs aty te UDEMY me faza ne fund a te japin diqka qe ke perfundu naj qertifikat a diqka, se aty po njihen si Instruktore bile BEST SELLER

  Dashta me teper me lidhe qe nese mer njohuri shembull nga kursi Ultimate Web Designer & Developer Course: Build 23 Projects! nese ke mar free nuk ke blere dallimin free edhe me pare .
   
 11. Xhoni

  Xhoni Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Si te shkuan kurset.. A ia vlejten? Bere dicka me to, te sherbyen per te nis ndonje pune ose dicka . ?
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 12. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe pse tema osht kogja e vjeter po masi paskan komentu a mundeni naj kush me ma sygjeru ndonje kurs ne udemy per javascript qe ja vlen me pagu.
   
 13. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Parase me pagu beji nje search per free udemy cupon code un i kam marr deri me tash 582 kurse (shumica prej tyre me qmime gogja te larta nuk jan free asnjera) rreth 6-7% te tyre i kam perfundu kshtuqe osht mundsia me i marr free me cupon t'sygjeroj me bo search
   
 14. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qashtu i marr, po a din naj njo qe osht per javascript qe shpjegon mir.
   
 15. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Per java vetem 1 e pasna :p nuk di qka me te sygjeru po un ma shum kom kurse per marketing edhe dizajn
   

Shpërndaje faqen

Loading...