1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Id italiane + patente

Tema tek 'Depo' e hapur nga Mr.Klajdi, 15 Maj 2019.

Tags:
 1. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje se di a mund te lejohet kjo teme ktu pasi nuk futet tek temat e lejushme.Nese dikush mundet te gjej Id italiane + patente te njejtit person me foto tmi dergoje kundrejt pageses inbox.Paguaj mire.
   

Shpërndaje faqen

Loading...