1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ICO e re - Sphero coin

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Liridoni, 22 Janar 2018.

 1. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje,

  Tu shfletu e pash se ja kishin nis me postu per Sphere , nje ico e re qe po doket kogja premtuse edhe qysh lexova don mu bo social network edhe si pike kryesore e ka privatesine.
  Per regjistrim po ti jep 50 tokena qe per momentin 50 token = 2.5$
  Po ashtu edhe per qdo rreferal i mer ka 50 token, e di qe sjon shum po nese i rritet vlera mundesh me bo diqka, skisha sygjeru me rreziku me hap account fake, pasi temporarily emails nuk i lejon dhe e vren qasjen me vpn.
  Keni kohe edhe 21 dite me mujt me fitu tokena, dhe poashtu eshte opsioni transfer qe muni me transferu ne wallet pas 21 diteve.
  [​IMG]
  Nese doni mem ndihmu me u regjistru me referral link temin; https://sphere.social/?ref_code=r493070t4p5g
  Nese jo, atehere pa referral eshte ky: https://sphere.social/
   
 2. VaaL

  VaaL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  23
  Edhe kjo si krejt tjerat, per me ti jep qato $$ qe pi bon prej referral-it, referrallsat e tu ose ti duhet me ble diqka prej ktynve. AS 0.0000001 sta jep kerkush fal.
  Me kan admin si kisha lan qito postime hiq. Kush po qohet i pari qe e sheh naj rren n Menihere pe poston ktu.
   
 3. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  ti po kqyrshe me nxerr pi dikujt diqka e knej thu fake jan
   
 4. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po bash si krejt tjerat osht, per qata ICO i thojn.
  E sa per qe stjep kurgjo un shqip e kom shkru qe tjep tokena per qdo referral, e a munesh mi terhjek ajo metet mu pa mas 21 diteve mirpo tokenat mi dha n'account temin. Un nuk t'luta mu regjistru ktu t'pelqen mir st'pelqen scroll down edhe qaq.
  E per admin po quditna qa paske thon, se qaq i dopt qe koke me kon admin e kishe shkatrru kit forum. Shnet
   
 5. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  ahahahahahha\
   
 6. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Beso qe edhe un kesha si ti me koment tij :p
  "edhe kjo si krejt tjerat " po normal se ICO osht, hala ska dal qe met jep ty meniher pare..
   
 7. VaaL

  VaaL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  23
  Ani ti qe je shum i fort, kqyre a po ti lshojn pra kur t del n’market.
   
 8. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Metet me pa, kurgjo spo hargjoj perpos kohes me hap account, spres me u bo milioner pi saj.
   

Shpërndaje faqen

Loading...