1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje icloud jo aktiv

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aldi1234, 26 Shkurt 2022.

Tags:
 1. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  me nxjerr nje tabel qe thot vendos pasw e icloud e vendos dhe me thot icloud jo aktiv a ju ka ndodh dhe ju ky problem dhe si mund ta zgjidh
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,339
  Pëlqimet:
  1,689
  Pikë nga trofetë:
  243
  dicka po ndodhe ne shume devices
  besoj se ka lidhje me denimet kunder rusise
  disa rus ne EU kane raportuar probleme

  urroj te kesh ndonje problem provizorisht & jo ne lidhje me problemin e permendur
   
 3. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  ishalla jo , e mbaja si email te sigurt me mbajt gjera
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,339
  Pëlqimet:
  1,689
  Pikë nga trofetë:
  243
  nuk e kam llafin per hakim
  ska lidhje me emailin tend


  provove te besh login nga ndonje tjeter devices?
   
  Aldi1234 pëlqen postimin.
 5. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  nuk e hap se e kam porovu
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,339
  Pëlqimet:
  1,689
  Pikë nga trofetë:
  243
  provo te kontaktosh apple
  Code:
  https://discussions.apple.com/thread/251286517
  https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid
   
  Last edited: 26 Shkurt 2022
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,339
  Pëlqimet:
  1,689
  Pikë nga trofetë:
  243
  kemi ndonje te re ?
   
 8. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  jo vlla do e coj ne gjermani te veni ku e kam ble
   
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,339
  Pëlqimet:
  1,689
  Pikë nga trofetë:
  243
  po e ke legit pse nuk i kontakton ne site?
   
 10. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  mqs kam rrugen prandaj
   
 11. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,672
  Pëlqimet:
  972
  Pikë nga trofetë:
  343
  nese ke kuponin e blerjes te atij iphoni mjafton ta besh foto dhe tiu dergosh email brenda 24 ore do mundesh me pas casje ne icloud!
   

Shpërndaje faqen

Loading...