1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iBelian me Norwegian Verbs.

Tema tek 'iOS' e hapur nga abdullah.b, 26 Nëntor 2015.

Tags:
 1. abdullah.b

  abdullah.b Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  13
  Aplikacion i ri nga iBelian. (Per te gjithe ata qe mesojne apo do te mesojne gjuhen norvegjeze)
  Norwegian Verbs (foljet e gjuhes norvegjeze) do te mund ti gjeni ne kohe te ndryshme si ne kohen e perkryer, ne kohen e tashme, ne kohen e pasme dhe ne paskajore.
  Gjithashtu do te mund ta gjeni edhe perkthimin e foljes ne gjuhen angleze.

  Linku per shkarkim:
  https://itunes.apple.com/us/app/norwegian-verbs/id1060712479

  Video youtube:
   

Shpërndaje faqen

Loading...