1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje I lodhur nga kompanite 50/50

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 11 Prill 2019.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Jam lodhur nga kompanit qe lejojn me kriju app falas per android fitimet 50/50 e tjere... jam i interesuar te filloje qe vetvetiu te krijojr app , kisha kerku nga ju qe te me tregoni menyren me te shpejt kuptohet edhe me lehte qe te filloj, qfare literature , aplikacionet e nevojshme . Kam pa ketu qe ka eksperta zhvillues te app nese me kishit ndihmu me literatur ose edhe hapat se si keni vepruar .
   
 2. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  A e ka dikushi kete course udemy , mund te ma huazoni

  The Android developer's journey
   
 3. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Faleminderit per pergjigjjet, pshurrsha forum , i lodht, pi ketij momenti veq ju pershendes
   
  M.L pëlqen postimin.
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  haahahah
  ahahhahahahahahahah brravo
   
 5. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Shok, nuk ta ka fajin forumi nese ti kerkon qiqra ne hell. Cfare taksirati kane anetaret te te japin ty nje kurs per te cilin kane paguar?
  Kerko ne YouTube ke me qindra video per te bere develop android apps. Nuk e kuptoj. E keni problemin tek vetja dhe ia hidhni gjithmone fajin te tjereve.
   
  Tigerman pëlqen postimin.
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  645
  Pëlqimet:
  222
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ke Android Studio po pate nervra shtro kurrizin dhe puno mos prit program me te mir per te krijuar nje app se sa android studio KLB
   
 7. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  eshte nje app ne play store qe quhet sketchware munesh me bo aplikacione hiq pa shkru naj kod, munesh mi lidh disa screen-faqe mi bo bashk per ni apk,munesh me lidh me database, menyra per me bo ni app osht drag drop widgets, munesh me lidh me admob e shum sene tjera esht shum leht per tu perdor nese je me shum kureshtar lype ne youtube edhe ktu nuk ka 50-50 ktu munesh me nxjerr apk duke mos pagu kurgjo
   

Shpërndaje faqen

Loading...