1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje I kame dy pyetje per DVR dhe TV

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Rafet Maxhuni, 21 Maj 2023.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  Per DVR kamera a ka naj apk aplikacion qe i perkrah ma shum se 16 kamera se me 16 po e gjej ama une i kam 29 kamera a ka naj apk qe dy dvr i qet ne nje vend edhe tjetra cila paisje eshte e mir me ba share prej Desktop ne TV te thjesht pa kabell
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  986
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  73
  deshta met vet diqka
  a ka naj menyr qe me i percjell kamerat prej nzvicerr ne kosov ? qka duhet
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  po more veq ngjiti edhe atje mundesh me i perciell sen i leht
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  986
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  73
  qysh ngjiti ?
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  po tash nvaret qfare i merr ti nese i merr pos njeher ki me i konfiguru ktu e ku te shkojsh ka met ba
   

Shpërndaje faqen

Loading...