1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Humbja e kiptove gjate transferimit

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga miraxh, 14 Prill 2022.

Tags:
 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje!

  1.kam 1 muaj qe kam bere withdraw parat nga advcash ne cex.io edhe akoma nuk kane ardhur.

  2.kam 2 jave qe kam bere withdraw SHIBA nga Binance ne cex.io edhe akoma nuk kane ardhur.

  Ka ndodhnje zgjidhje?
   
 2. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tek kjo Advcash prita der 1 jav se rrinte pending. pash qe si kisha plotesu te gjitha te dhenat qe donte si kisha cu foton e kartes bankes ja cova dhe u bo direkt .me pak fjal shiko a i ke plotesu te dhenat
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  93
  jojo i kam dhene te gjitha fotot e indetifikimit dhe pendingun e kam e hoqa dhe aty ma nxjerr qe jan terheq leket
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  996
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  73
  a nuk mundesh direkt ne bank mi qit a ?
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  93
  prej binance direkt ne bank nuk bon ne shtetin ton
   
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  996
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  73
  sigurt a
   
 7. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  93
  100% vetem me i kalu prej binance ne advcash dhe pastaj ne bank funksionon thojn por per mua jo se kaluar 1 muaj dhe me kane humbur parat gjate transferimit...
   

Shpërndaje faqen

Loading...