1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Humbja e aftesive ne CS:GO

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga miraxh, 12 Mars 2021.

Tags:
 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje!

  Kam verejtur qe sa here luaj CS:GO rralle, sikur luaj me mire dhe kam aim me te shpejte.

  Ndersa e kunderta, sa here luaj perdite CS:GO une vazhdoj te humb aftesite per te luajtur mire dhe kam aim me te ngadalte.


  Di ndonjeri pse ndodh kjo?


  Rank: Master Guardian I
   
  Corleone21 pëlqen postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  833
  Pëlqimet:
  332
  Pikë nga trofetë:
  93
  Sepse e merr pak me seriozisht lojen ndoshta
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  73
  mbase, ose ndoshta bajatesh kur luan perdite mendoj
   
  Corleone21 dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 4. Corleone21

  Corleone21 Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  A luan faceit? Te bejme ndonje loje neser bashke?
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  73
  luaj ndonjehere.
  Sigurisht e bejm nje loj :)
  cfar ranku je?
   
 6. Enis Mulaj

  Enis Mulaj Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  33
  Kete e kam edhe une sdi pse kur luj rrall jam pro kur ushtroj gjdo dite sdi as me lujt hahahha interesont
   
  miraxh pëlqen postimin.
 7. Corleone21

  Corleone21 Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  5
   
 8. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  73
  jojo ajo eshte niveli, ranku eshte gje tjeter si pershembull njera nga keto: https://prnt.sc/10mljwf
   
 9. Corleone21

  Corleone21 Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kallash, neqofse je i lir me shkruaje te luajme tashi?
   
  miraxh pëlqen postimin.
 10. lonsey

  lonsey Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  M'ka ndodh shum shpesh bile thojsha qa u ba bre aimi kun hiq u munojsha i ndrrojsha croshair e sene, po sen hiq apet , amo sa t'lujsh ma shum adin aim, wtf bahet *** sdin mi kap amo kur sluj hiq shum far tkapme boj se di pse ndodh kjo nashta qe dora tu msohet nqat nivel spo di.
   
  Corleone21 pëlqen postimin.
 11. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,852
  Pëlqimet:
  248
  Pikë nga trofetë:
  83
  Keni zan mu rrit, mu ngarku memorja hahhaa
   
  Corleone21 pëlqen postimin.
 12. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pyetje funny ishte kjo sepse duhet te ndodhe e kunderta dmth sa me shume qe luan aq me i mire te behesh. Ndoshta nuk po ta "then" aq shum loja
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...