1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

huawei y530 u00

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 3 Janar 2018.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  272
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Spo me bahet Update si po e shti ne sdcard update.app po shkon dej midis edhe po ma qet error ka ndokush naj ide a muj update me i ba prej pc me kabull ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...