1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Huawei p8 lite Root

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 20 Janar 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  690
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  Si muj e baj root per me ja shkru IMEI se vetem 1 imei e qet 6.0 androidin e ka
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje, telefoni e ka vetem nje IMEI, nuk ka te tjere (perveq nese eshte dual sim).
  Ndersa per ta bere root mund te shikosh ne linkun me poshte, pergjegjesit per rreziqet e mundshme i merr ti personalisht, prandaj te sugjeroj qe te vazhdosh me kujdes.
  Code:
  https://www.kingoapp.com/root-huawei.htm
   
  @science pëlqen postimin.
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  690
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  Telefoni eshte p8 lite dual sim simin e dyt po e qet ama te parin jo
   
 4. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  është smartfoni i vjedhur apo si është puna që don ta ndryshoh imei?
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  690
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  ne treg e kam marr ama per me ndrru un e ndrroj edhe vet me kan i vidht e besoj qe menjeher policija me kish thirr ama ky se ka hiq a mun ndodh qe vendin e karteles e ka te demtume sim 1 ne keto raste se sim 2 i del
   

Shpërndaje faqen

Loading...