1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

https://www.popads.net/

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga aran92, 8 Janar 2019.

Tags:
 1. aran92

  aran92 Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ti qesin qyky websajt parat nese keni puna njaher me ta ai kryne pagesat se ja kom nis me punu me ta
  apo eshte ndonje scam kush dine ma shum per ket website apo naje tjetre edhe mate mire nese dini shenoje ketu qdo prgjigje tuajene e vlersoj falminderit
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,852
  Pëlqimet:
  560
  Pikë nga trofetë:
  293
  Nëse punon sipas politikës së tyre nuk rrezikon. Nëse punon sipas politikës tënde rrezikon.
   
  aran92 pëlqen postimin.
 3. aran92

  aran92 Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ti qesin qyky websajt parat se une kam trafik mbi 1 k ne dite
  po ja kom nis me punu qashtu mire sa ta viztoj webin time lexojn lajme kejte usa jane
   
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  Krejt nrregull jan bro , tregohu ma i qarte , E ceki edhe personi me larte nese website yt i permbahet rregullave te popads.net parat normalisht ti leshojne , kete e kan cdo adnetwork poashtu edhe google
   
  aran92 pëlqen postimin.
 5. aran92

  aran92 Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  deshta me thane kur ti arrishe do pare te mire i fitoj edhe a mi dergojn ne paypal apo eshte scam
   
 6. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  53
  nuk jane scam jo vetem duhet punuar tamam
  cfare niche e ke trafikun?
   
 7. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  58
  qfar scam ti qesin pa fije problemi veq puno mos i the rregullat
   
 8. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  58
  a mundesh mem nimu rreth qesaj web popads.net
   
 9. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mos punoni me popundera mos jav theni njerzve qe jav blejn trafikun me 5€ e i fitojn 50€
  Qat traffik kqyr me naj ide tjeter..
  Nejse ti e din!
   
 10. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  53
  cfare ideje mund te kesh per shembull me nje website filma per shqiperine?
   

Shpërndaje faqen

Loading...