1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

https://www.cashbackworld.com/al

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Universal, 31 Mars 2021.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  356
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kam degjuar se ne baze te blerjeve qe ben perfiton pike dhe minimalisht del diku +100 euro ne muaj ka ndokush eksperience ne kete site?
   
 2. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  a te duket qe eshte e sigurte
   
 3. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  175
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mos u merr me kto gjera lyconet , myworld , cashback se jon skema piramidale qe i bjen I JEP 1MIJ EURO edhe te thojn i nxerr 10mij euro e nfund asnje cent nuk e merr thjesht humbje.
   
  Universal pëlqen postimin.
 4. senti

  senti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nje kompanin qe nuk fiton nuk paguan.
  Duhet kuptuar menyra se ku ato i marrin te ardhurat qe te paguajn palen e tret, dhe pse do e paguajn palen e tret ?!
   
  Universal pëlqen postimin.
 5. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  356
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ne baze te perqindjes me sa jam ne dijeni, duke blere mallra ngadyqanetcqe promovon cashworld fiton disa chips dhe me pas i kthen ne leke (gjithmone ne baze te blerjes)
   

Shpërndaje faqen

Loading...