1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

HTML PHP MOVIE TEMPLATE

Tema tek 'HTML // CSS // JavaScript' e hapur nga KMN, 2 Nëntor 2018.

Tags:
 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  343
  Pëlqimet:
  125
  Pikë nga trofetë:
  43
 2. florentinceo

  florentinceo Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  update link qe ka mundsi.
   
 3. Beratasi

  Beratasi Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Update tlt
   

Shpërndaje faqen

Loading...