1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

html css third project(100% Responsive)

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga KMN, 4 Mars 2020.

 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  338
  Pëlqimet:
  122
  Pikë nga trofetë:
  43
  wolf_mc12 dhe beharluu pëlqejnë postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  860
  Pëlqimet:
  347
  Pikë nga trofetë:
  93
  KMN pëlqen postimin.
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  338
  Pëlqimet:
  122
  Pikë nga trofetë:
  43
  Faleminderit:)
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,400
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  138
  punim i mir vetem tkisha sygjeru qe me ndreq pak ma mir per mobile se sa e pash ka disa mangesi qe munden mu ndreq me pak pun perndryshe shume bukur
   
  KMN pëlqen postimin.
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  338
  Pëlqimet:
  122
  Pikë nga trofetë:
  43
  Faleminderit shum, per mobile kam punu vetem ne navigation me media query perndryshe ne kto tjerat i kum bo me flexbox pasi ti bon responsive vet.
   
 6. Arber.S

  Arber.S Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  13
  Te kisha sugjeru buttonat me i bo cursor: pointer; sikur te nav qe i ki.
  Perndryshe me pelqej dizajni.
   
  KMN pëlqen postimin.
 7. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,400
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  138
  e pash per ata edhe te thash sepse ne pc duken super mirpo ne mobile kan shum padding anash dhe po duken shume te vogla
  si dhe header ne pc eshte ok mirpo ne mobile hazardi po e zen 1 pjes te ekranit vetem qe spo shihet edhe aq mir
   
  KMN pëlqen postimin.
 8. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  338
  Pëlqimet:
  122
  Pikë nga trofetë:
  43
  Faleminderit,Gjithsesi do ti bej
   
 9. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  338
  Pëlqimet:
  122
  Pikë nga trofetë:
  43
  gjithsesi duhet mi bo disa permiresime ne mobile per padding se nuk i kom kushtu shum rendesi ksaj pjese
   
  RexhepS pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...