1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vend Pune HTML , CSS , JAVASCRIPT

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga Miraxh.23, 15 Qershor 2020.

Tags:
 1. Miraxh.23

  Miraxh.23 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje , nese ka dikush qe ka eksperience dhe eshte shume i mire ne html,ccs,javascript le te me kontakton tek mesazhet pasi me duhet ndihme serioze. Mund te merremi vesh per cmimin.
   
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  43
  kontaktom ne pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...