1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

HTC Desire HD pd98100 Flash

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 8 Dhjetor 2018.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  690
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  qysh muj e baj fllash ket tip HTC a kish mujt naj kujt mem tregu ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...