1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

HQ-Fights.com Projekt i vjeter

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga BaBLoKu, 8 Dhjetor 2022.

 1. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  48
  Tung djema shpresoj qe jeni mir, nje shok ka pas kete faqe po nuk e ka perdor dhe e mora si hobi me postu video poashtu e krijova edhe nje channel ne youtube, si ju doket dhe cka do shtonit ju, pres ndonje sugjerim.
  www.hq-fights.com dhe nese keni mundsi per me bo Subscribe www.youtube.com/@HQFights
  Flm gjjithve.
   
  Slumerican pëlqen postimin.
 2. bilallizzz

  bilallizzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  me pelqen projekti juaj thjesht pak permisime je super po ajo reklama e casionos eshte e jotja apo ke ndonje invesitor
   
 3. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  48
  Flm, reklama ka qen aj shoku qe i ka vendos e nuk e kam prek
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  965
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shume mire qe e ke menduar dhe pjesen e youtubit si promovim,
  dhe nuk ke pse kerkon qe ne tbjem subscribe se ska lidhje fare ndihma jone me projektin tend, eshte me mire qe subscribet te vijne vete ORGANIKE
   
  BaBLoKu dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 5. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  48
  Flm shum, po ashtu edhe e kam fillu si hobi po edhe nese ritet at her pse mos me majt si biznes
   
  miraxh pëlqen postimin.
 6. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  48
 7. bilallizzz

  bilallizzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  mua me pleqen po pse nuk je pranuar ne google adsense
   
 8. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  670
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  73
  Faqja sa po e shoh un paska reklama te ads
   
 9. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  48
  Po ka reklama te ads
   

Shpërndaje faqen

Loading...